Zespół disco polo na wesele cennik

Najlepszy zespół disco polo – cennik, który pozytywnie Cię zaskoczy

Specjalnie dla Państwa gramy koncerty nie tylko w całej Polsce, a także poza granicami. Bez muzyki nie wyobrażamy sobie życia, disco polo to nasza pasja i chcemy tą pasją zarażać innych! Od lat zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną imprez każdego typu, w tym uroczystości plenerowych, festynów, cyklicznych dni miast, wiejskich dożynek, zamkniętych imprez telewizyjnych czy klubowych, a także mniejszych i większych dyskotek, imprez firmowych i wielu innych. Oferujemy wszystko to, co najlepsze zespoły disco polo, a jednocześnie nasz cennik jest bardzo atrakcyjny!

Nasz zespół disco polo na wesele to najlepsza cena na rynku, która jest konkurencyjna i niezwykle atrakcyjna. W naszej ofercie znajduje się przede wszystkim disco polo weselne, do którego wszyscy dobrze się bawią i tańczą do utraty tchu. Nasze produkcje muzyczne można zobaczyć i usłyszeć w różnych mediach, wśród których można wymienić między innymi radio VOX FM, telewizję Polsat, PoloTV, Powertv, 4funtv i wiele innych. TROPIC to fantastyczni ludzie! Zespół tworzą Krzysztof Makowiecki (wokalista, autor tekstów i muzyki) oraz Joanna Makowiecka (wokalistka, autorka tekstów). Na scenie dodatkowo towarzyszy nam zwykle profesjonalna grupa taneczna lub zespół instrumentalny. Serdecznie zapraszamy do współpracy, na nasze koncerty i do powierzenia nam oprawy muzycznej wesela! Zagrajmy w rytmie disco-polo, a nasza cena pozytywnie Was zaskoczy!

Profesjonalny zespół disco polo na wesele,
cena Cię zaskoczy!

Z pewnością słyszeli Państwo o naszym zespole, ponieważ można nas zobaczyć i usłyszeć w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych. Czym zajmujemy się na co dzień? Nasz zespół tworzy i wykonuje muzykę taneczną disco polo na wesele. Cała formacja zawiązała się czternaście lat temu (zespół powstał w 2003 roku). Niedługo później, bo w 2007 roku, wydaliśmy nasz pierwszy singiel. Od tego czasu udało nam się stworzyć już kilkadziesiąt utworów, wydaliśmy też kilkanaście singli. To niemałe sukcesy. Przy tym wszystkim nasz zespół disco polo na wesele oferuje atrakcyjne ceny, która pozytywnie Państwa zaskoczy!

Z naszym udziałem powstały również liczne teledyski, które możecie Państwo zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, a także na naszym oficjalnym kanale YouTube. Warto podkreślić, że prężnie się rozwijamy, a nasza obecność w mediach świadczy o wysokim profesjonalizmie, który doceniają osoby postronne. Szanowni Państwo, jesteśmy przygotowani do tego, aby grać na Państwa życzenie muzykę na najwyższym poziomie w każdych okolicznościach (podczas wesela, spotkania rodzinnego, festynu…). W rytm TROPIC i disco polo wszyscy będą bawić się lepiej niż dobrze! Jeżeli interesują Was wyłącznie najlepsze zespoły disco polo na wesele, zapraszamy do współpracy! Nasz cennik z pewnością Was pozytywnie zaskoczy!