Muzyka na imprezę Disco Polo

Występy zespołu Tropic, czyli idealna oprawa muzyczna na imprezę!

Żadna zabawa nie obędzie się bez dużej dawki dobrych, skocznych i rytmicznych piosenek! Muzyka na imprezę disco polo musi zachęcać do tańca i posiadać ciekawą, wpadającą w ucho linię melodyczną. Właśnie te cechy mają single zespołu Tropic, czyli jednego z najgorętszych odkryć rozrywkowych ostatnich lat. Istniejemy już od 2003 roku, a swój pierwszy singiel wydaliśmy już cztery lata później. Dynamiczny rozwój kariery spowodował, że obecnie jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych i najbardziej znanych zespołów w Polsce. Nasze występy uświetniały już wiele wydarzeń: dożynki, koncerty telewizyjne, festyny, wydarzenia miejskie, plenerowe itd. O rosnącej popularności świadczy również liczba wyświetleń naszych piosenek na YouTube.

Niektóre nasze utwory były puszczane za pośrednictwem tej platformy już ponad 2 miliony razy! Do tej pory graliśmy nie tylko na wielu wydarzeniach w Polsce, ale także poza granicami kraju. Nasza muzyka na imprezę disco polo rozkręci zarówno osoby młode, jak i starsze. Popularne hity zaśpiewane w odświeżonej wersji, a także wiele naszych autorskich piosenek, to doskonały sposób na uświetnienie każdego wydarzenia. W trakcie występów często towarzyszy nam zespół instrumentalny i grupa taneczna, dzięki czemu każdy koncert jest wielkim show, doskonale odbieranym przez publiczność w każdym wieku.

Najlepsza oferta muzyki na imprezy disco polo. Ponadczasowe rytmy, które kochają miliony!

W skład naszego zespołu wchodzi duet, czyli: Krzysztof Makowiecki – autor tekstów i linii melodycznej, wokalista, oraz Joanna Makowiecka, czyli wokalistka i autorka tekstów. Poza kanałem na YouTube i udziałem w wielu ogólnopolskich wydarzeniach, dbamy o to, aby nasza muzyka na impreze disco polo była dostępna dla każdego, dlatego można ściągnąć ją w formie plików MP3 (które udostępniamy do pobrania bezpośrednio z naszej oficjalnej strony internetowej). Posiadamy także własną wytwórnię – Tropic Records, w której tworzymy aranżacje, teksty i teledyski dla innych artystów, którzy do niej należą.

Jeżeli więc poszukujesz idealnego sposobu na rozkręcenie wszystkich – małych i dużych – wydarzeń, zapraszamy do kontaktu! Prezentujemy ponadczasowe utwory w najlepszym wydaniu, zawsze z ogromnymi pokładami energii, która udziela się całej widowni! Każdy uczestnik naszych koncertów wychodzi z nich zadowolony i z ładunkiem pozytywnych emocji. Właśnie to potrafi dobra muzyka na imprezę – pobudza do tańca, poprawia humor i zachęca do zabawy.

Promocja artystów i piosenek disco polo

Nasz zespół muzyczny disco polo tworzy i jednocześnie wykonuje utwory muzyczne disco polo, a także zajmuje się promocją piosenek. Do atutów disco należy to, że wpadają w ucho, są idealne na imprezy i podobają się osobom z różnych grup wiekowych. Nasz projekt powstał piętnaście lat temu, a już w 2007 roku wydaliśmy nasz pierwszy singiel (później pojawiły się następne). Od tego czasu zajmujemy się nagrywaniem nowych utworów, graniem na koncertach, weselach i imprezach plenerowych. W naszym studio powstały też teledyski, które można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz na naszym oficjalnym kanale YouTube.

Nasza promocja artystów disco polo wynika z tego, że zespoły grające muzykę tego typu biją dziś rekordy popularności! Wokaliści tworzący tę muzykę są obecnie znani i lubiani, a grane przez nich piosenki znają wszyscy i z przyjemnością bawią się do nich na weselach i przy innych okazjach. Stawiając na gwiazdy nurtu disco, wybierasz gwarancję dobrej zabawy. To idealne dźwięki do posłuchania w samochodzie, na weselach, imprezach plenerowych, w klubach i dyskotekach, ale również w domowym zaciszu, Jej uniwersalność i ponadczasowość odpowiadają odbiorcom z różnych grup wiekowych, dlatego podoba się starszym i młodszym.

Oferta Tropic Music
Oferta

Promocja artystów disco polo

Muzyka disco z pewnością rozkręci każdą zabawę i sprawi, że jej uczestnicy wytańczą się za wszystkie czasy i zapamiętają ją na długo. W Tropic stawiamy na promocję piosenek disco polo – nasze produkcje można zobaczyć w postaci teledysków i usłyszeć w popularnych mediach takich jak radio VOX FM, telewizja Polsat, PoloTV, Powertv, 4funtv i wiele innych. Niektóre z naszych piosenek, m.in. „Wskakuj na stół” albo „Straciłaś cnotę”, mają ponad milion odtworzeń na platformie YouTube. Te liczby świadczą o tym, że właśnie disco stanowi ulubiony gatunek muzyczny większości Polaków – jest idealny do tańca, wpada w ucho, a teksty są proste, okraszone dobrym humorem. Krótko mówiąc, ta muzyka wprawia w doskonały nastrój i na tym polega jej urok!

Nasza kapela składa się z dwóch osób – Krzysztofa Makowieckiego (wokalisty, autora tekstów, muzyki) oraz Joanny Makowieckiej (wokalistki, autorki tekstów). Na scenie dodatkowo towarzyszy nam zwykle grupa taneczna lub zespół instrumentalny. Promocja artystów disco polo to nasza mocna strona! Dzięki temu nasze występy zahaczają o znane szlagiery, a zarazem są wzbogacone o dodatkowe, nowe wrażenia wizualne i akustyczne. Całość sprzyja dobrej zabawie, do której serdecznie Cię zapraszamy!