Artyści Disco Polo

Wykonawcy piosenek disco polo – grupa Tropic

Każda impreza rozkręca się najlepiej, gdy towarzyszy jej dobra muzyka. Chodzi o takie utwory, które nie tylko wpadają w ucho, ale zachęcają do tańca i wprawiają słuchaczy w doskonały nastrój. Wykonawcy piosenek disco polo znają idealny przepis na muzykę dla każdego – tworzącą wyjątkowy klimat udanej imprezy, budzącej pozytywne emocje, skocznej, rytmicznej i zachęcającej do całonocnej zabawy! Szczególnie ważne jest to, że większość osób doskonale zna tego typu utwory i chętnie bawi się przy znanych i lubianych dźwiękach. Taki rodzaj muzyki świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach masowych, np. dożynkach, festynach, imprezach plenerowych i firmowych, dniach miast, w klubach, dyskotekach.

Z dobrze dobranym podkładem muzycznym dobra zabawa jest gwarantowana! Artyści disco polo przeżywają obecnie intensywny wzrost popularności w Polsce. Wcześniej taki rozkwit można było odnotować na początku lat 90., kiedy to wykonawcy, artyści i piosenkarze tacy jak np. Shazza odnotowywali wysoką sprzedaż płyt i można było usłyszeć ich utwory w niemal każdej dyskotece. Obecnie mamy do czynienia z podobnym trendem – ludzie chętnie sięgają po znane, polskie melodie, które wpadają w ucho, są łatwe do zaśpiewania i odpowiadają niemal każdemu. Bardzo często puszcza się je na weselach, imprezach plenerowych oraz w klubach.

Wykonawcy disco polo zespoły muzyczne
Polscy wykonawcy disco polo

Zespół Tropic – wokaliści disco polo.
Sprawdź nasze utwory na YouTube!

Nic dziwnego więc, że piosenkarze disco polo, tacy jak np. Zenek Martyniuk, to wciąż jedni z najchętniej słuchanych polskich wykonawców. Kolejną ważną kwestią jest to, że tworzone w tym gatunku utwory są ponadczasowe. Odpowiadają zarówno osobom starszym, chcącym posłuchać polskich kawałków, jak i ludziom młodym, szukających skocznych piosenek, idealnych na każdą imprezę. Wiele z utworów z lat 90. słuchamy do dzisiaj, jednak na rynek wchodzą też nowi wykonawcy. W gronie współcześnie tworzących artystów znajduje się właśnie zespół Tropic. Niektóre nasze piosenki mają ponad milion wyświetleń na platformie YouTube. Idealnym przykładem są „Wskakuj na stół” albo „Straciłaś cnotę”, które mają już ponad 2 miliony wyświetleń.

Jak widać, jednymi z najbardziej znanych polskich artystów są właśnie wykonawcy disco polo. Zespoły muzyczne tego typu są zawsze chętnie widziane na wszelkiego rodzaju imprezach miejskich i wiejskich. Grupa Tropic posiada własną, niezależną wytwórnię płytową, która powstała w celu realizacji naszych projektów. Samodzielnie tworzymy aranżacje piosenek, linie melodyczne, teksty, a także teledyski dla wykonawców należących do Tropic Records. Nasze studia nagraniowe znajdują się w Sopocie oraz w Żyrardowie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt i wyposażenie, które pozwalają na tworzenie i rejestrację wysokiej jakości utworów. Co więcej, dystrybuujemy piosenki w postaci dzwonków telefonicznych lub opcji „granie na czekanie”.

Polscy wykonawcy disco polo, czyli gwarancja dobrej zabawy na imprezie!

Wybierając podkład muzyczny na planowane duże wydarzenie, zdecydowanie warto postawić na to, co znane i lubiane. Popularne utwory to przede wszystkim te z gatunku disco polo. Wokaliści tworzący w tym nurcie są obecnie znani i lubiani, a sam gatunek przeżywa podobny rozkwit jak w okresie lat 90. Dlatego decydując się na wybór piosenkarzy i artystów na imprezę lub wydarzenie i stawiając na gwiazdy z tego nurtu, wybierasz gwarancję dobrej zabawy. Wiele osób zna tego typu muzykę, słucha jej w domowym zaciszu, w samochodzie, w klubach i dyskotekach, dlatego z pewnością rozkręci ona każdą zabawę i sprawi, że uczestnicy zapamiętają ją na długo.

Jeżeli szukasz popularnego zespołu, który uświetni dane wydarzenie, wybierz grupę Tropic. Nasze produkcje muzyczne można zobaczyć i usłyszeć w popularnych mediach, takich jak: radio VOX FM, telewizja Polsat, PoloTV, Powertv, 4funtv i wiele innych. Grupę tworzą wokaliści disco polo w składzie: Krzysztof Makowiecki i Joanna Makowiecka. Na scenie dodatkowo towarzyszy nam grupa taneczna, lub zespół instrumentalny.

Piosenkarze disco polo
Fajna kapela Disco Polo
Tropic Music

Kapela Disco Polo – Tropic Warszawa

Jeśli lekka i przyjemna muzyka taneczna, to tylko disco polo! Kapele grające ten typ muzyki przeżywają obecnie rozkwit twórczości i intensywny wzrost popularności w kraju i poza granicami. Wcześniej takie zainteresowanie muzyką typu disco można było odnotować na początku lat 90., kiedy powstawał ten gatunek muzyczny i powoli zaczynał się kształtować. Wówczas liczni wykonawcy, artyści i piosenkarze stopniowo odnotowywali rosnącą sprzedaż płyt. Popularność gatunku nie słabła przez lata i wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. W gronie współcześnie tworzących artystów znajduje się właśnie nasz zespół Tropic. Nagrywamy single, gramy na weselach oraz innych imprezach i wciąż staramy się utrzymać wysoki poziom muzyczny – przykładamy się do jakości produkcji i aranżacji utworów.

Kapele disco polo z takich polskich miast jak Warszawa tworzą ponadczasowe utwory, które łączą pokolenia. Odpowiadają one całym rodzinom – zarówno osobom starszym, które chcą posłuchać znanych polskich kawałków z lat swojej młodości, jak i ludziom młodym, którzy szukają tanecznych piosenek, idealnych do zabawy na każdą imprezę. Często nie zdajemy sobie sprawy, że wiele z utworów sprzed kilkunastu lat słuchamy do dzisiaj, jednak na rynek nieustannie wchodzą też nowi wykonawcy.

Najlepsze kapele disco polo z okolic Warszawy

Od lat osiemdziesiątych kapele disco polo można usłyszeć w niemal każdej dyskotece, a większość wesel nie może odbyć się bez tego gatunku muzycznego. Obecnie większość z nas bardzo chętnie sięga po znane, polskie melodie, które są lekkie, skoczne i od razu wpadają w ucho. Ponadto są one łatwe do zaśpiewania, bardzo rytmiczne i dostępne pod kątem tekstu – to wszystko sprawia, że odpowiadają niemal każdemu. Bardzo często puszcza się je na weselach, imprezach plenerowych oraz w klubach. Świetnie sprawdzą się na wszelkich dożynkach, festynach, imprezach plenerowych i firmowych, dniach miast, w klubach, dyskotekach.

Idealna kapela disco polo działająca na terenie Warszawy to Tropic! Tak naprawdę zagramy dla Ciebie w każdym mieście w Polsce. Jeżeli zależy Ci na tym, aby organizowana przez Ciebie impreza została uświetniona występem muzycznym na żywo, zapraszamy do kontaktu. Wybierając nas, stawiasz na wysoką jakość występu. Możesz mieć pewność, że większość zaproszonych przez Ciebie osób będzie kojarzyć nasze utwory. Możesz skontaktować się z nami za pomocą maila (tropic@mailplus.pl), formularza na stronie, albo pod numerem telefonu (48 603-035-481).