Muzyka Disco Polo na wesele

Piosenki weselne disco polo to dobry wybór

TROPIC to wyjątkowy zespół muzyczny. Naszą pasją jest muzyka weselna disco polo! W tym miejscu serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej naszej formacji i zapraszamy do zapoznania się z naszą muzyczną miłością (zachęcamy między innymi do odsłuchania naszych utworów i obejrzenia materiałów filmowych dostępnych w odpowiednich zakładkach). Jeśli interesuje Państwa wesoła i taneczna muzyka na najwyższym poziomie, to trafiliście w dziesiątkę. TROPIC rozbawi i poderwie do tańca każde towarzystwo. Zagramy na koncercie i gdziekolwiek Państwo zechcą, ale najserdeczniej polecamy się na wesele, zabawę, dyskotekę, studniówkę, biesiadę lub przyjacielskie spotkanie po latach.

Do naszej pracy podchodzimy w pełni profesjonalnie – korzystamy wyłącznie z najnowszego sprzętu muzycznego oraz specjalistycznego nagłośnienia. W naszym repertuarze jest wszystko, gramy muzykę na najwyższym poziomie! Grając i śpiewając, nauczyliśmy się mnóstwa rzeczy, a przede wszystkim rzetelności i tego, aby do każdego zlecenia podchodzić w pełni profesjonalnie. Spędziliśmy mnóstwo czasu na scenie – dziś koncerty czy inne imprezy za każdym razem traktujemy jak nowe wyzwania. Nasz zespół tworzy i wykonuje muzykę taneczną (przede wszystkim na wesele, ale nie tylko), więc stawiamy na to, aby nasza muzyka była rytmiczna i taneczna. W naszym repertuarze znajdują się piosenki weselne disco polo, które dopasujemy do Państwa potrzeb. Wysłuchamy wszelkich sugestii i razem opracujemy zestaw idealny, który z pewnością spodoba się Państwu i Państwa gościom.

Piosenki weselne disco polo
Muzyka weselna disco polo

TROPIC to muzyka weselna disco polo

Cały projekt TROPIC powstał czternaście lat temu, a już w 2007 roku wydaliśmy nasz pierwszy singiel. Od tego czasu nagraliśmy kilkadziesiąt utworów i wydaliśmy kilkanaście singli. W międzyczasie powstały również teledyski, które mogą Państwo zobaczyć nawet w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz na naszym oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Nasze piosenki podbijają Internet! Nie da się ukryć, że to niemałe sukcesy i to wszystko świadczy o naszym wysokim poziomie – jesteśmy stworzeni do tego, aby grać dla Państwa repertuar na najwyższym poziomie. Nasze piosenki disco polo na wesele to hity, w rytm których wszyscy weselnicy będą bawić się wprost doskonale! To będzie niezapomniane wesele!

Gramy koncerty w całej Polsce, a także poza granicami. Zapewniamy oprawę muzyczną imprez plenerowych, festynów, dni miast, dożynek, imprez telewizyjnych, klubowych, dyskotek, imprez firmowych i wielu innych, w naszej ofercie znajduje się również utwory weselne. Nasze produkcje muzyczne można zobaczyć i usłyszeć w takich mediach jak: radio VOX FM, telewizja Polsat, PoloTV, Powertv, 4funtv i wiele innych. Zespół tworzą Krzysztof Makowiecki (wokalista, autor tekstów i muzyki) oraz Joanna Makowiecka (wokalistka, autorka tekstów). Na scenie zwykle dodatkowo towarzyszy nam grupa taneczna lub zespół instrumentalny. Zapraszamy na nasze koncerty i zapraszamy do współpracy! Muzyka disco polo na wesele to TROPIC!