Teledyski disco polo

Najlepsze teledyski disco polo od zespołu
Tropic na YouTube

Nic nie działa na człowieka tak dobrze, jak dawka dobrej muzyki. Teledyski disco polo to idealna alternatywa dla puszczania samych piosenek – dzięki połączeniu dźwięków i obrazu, możesz wczuć się w ich klimat jeszcze lepiej, niż wcześniej! Nasze klipy są profesjonalne, zawsze towarzyszy nam grupa taneczna, dzięki czemu każdy z nich urzeka jakością wykonania i dopasowaniem do muzyki. Wiele z nich w humorystyczny sposób przedstawia treść samych utworów, dzięki czemu jeszcze lepiej odczujesz przesłanie i charakter naszych kawałków. Nasze klipy obejrzysz nie tylko na oficjalnym kanale na YouTube Tropic, ale także w wielu znanych i popularnych stacjach telewizyjnych.

PoloTV, PowerTV. W każdej, dowolnej i wybranej przez Ciebie chwili wyemitujesz je również na naszym kanale na YouTube. Subskrybuj go, aby być na bieżąco z naszymi nowościami i klipami, które stopniowo tworzymy również do tych już znanych i lubianych kawałków. Nasza działalność na platformie YouTube spowodowała, że mamy już kilkadziesiąt tysięcy subskrypcji, a ta liczba stale rośnie. Niektóre nasze piosenki, w tym nowa wersja „Straciłaś cnotę”, „Wskakuj na stół”, „Kochanie na śniadanie”, czy „Ona kocha mnie” mają już liczbę wyświetleń liczoną w milionach.

Teledyski disco polo
Teledyski disco polo

Oryginalne teledyski disco polo
w wysokiej jakości

Teledyski disco polo to nie tylko możliwość świetnej zabawy w domowej atmosferze, ale także okazja na uświetnienie większych imprez, np. klubowych. Wyświetlając je na rzutniku, wzmacniasz imprezowy klimat i potęgujesz moc pozytywnych emocji na każdym wydarzeniu. Jeżeli szukasz idealnej muzyki na swoją imprezę lub do posłuchania w domu, sprawdź utwory zespołu Tropic. Nasza popularność stale rośnie, często organizujemy koncerty i bierzemy udział w imprezach plenerowych, dożynkach, czy miejskich wydarzeniach.

Gramy koncerty w całej Polsce, a także poza granicami kraju. Istniejemy już od 2003 roku, za to pierwszy nasz singiel wyszedł w roku 2007 i od tamtej pory nasza popularność rośnie. Na koncertach często towarzyszy nam zespół instrumentalny i grupa taneczna, które dodatkowo uświetniają całe wydarzenie. Gwarantujemy niezapomniane show. Przekonaj się sam – sprawdź nasze teledyski i nagrania z koncertów, aby zobaczyć, że potrafimy rozkręcić każdą imprezę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi piosenkami i do brania udziału w koncertach!

Znane i lubiane piosenki disco

Fajne i znane piosenki disco polo robią furorę na każdym przyjęciu weselnym czy imprezie plenerowej. Teksty największych polskich szlagierów zna większość z nas – są proste, chwytliwe i rytmiczne, dzięki czemu od razu wpadają w ucho i pozostają w pamięci na dłuższy czas. Nic dziwnego, że większość współczesnych piosenkarzy disco polo to nieustannie jedni z najchętniej słuchanych polskich wykonawców. Ze względu na ich ponadczasowość i uniwersalność słuchają ich wszyscy, całe pokolenia. Odpowiadają one zarówno osobom starszym, jak i młodszym. Tym, którzy chcą posłuchać sztandarowych polskich kawałków oraz tym, którzy szukają prostych, skocznych piosenek – idealnych na każdą imprezę.

Największym atutem muzyki tego typu jest jej taneczność. Fajne i znane piosenki disco polo mają to do siebie, że są bardzo rytmiczne, dzięki czemu świetnie się do nich tańczy. Prawdopodobnie właśnie dlatego mówi się, że nie ma udanego wesela bez muzyki disco! Z dobrze dobranym podkładem muzycznym dobra zabawa jest gwarantowana. To idealny przepis na udaną imprezę z muzyką dla każdego. Disco tworzy wyjątkowy klimat każdej imprezy, wywołuje pozytywne emocje, łączy ludzi, zachęca do skocznej, rytmicznej i całonocnej zabawy.

Znane i lubiane piosenki disco polo w wykonaniu Tropic

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje wydarzenie rodzinne, uroczystość lub organizowaną przez Ciebie imprezę plenerową uświetniły znane i lubiane piosenki disco polo, postaw na Tropic! Oferujemy występy na żywo. Stawiając na nas, możesz mieć pewność doskonałej jakości produkcji i aranżacji. W naszych studiach nagraniowych dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i wyposażeniem. Pozwalają one na rejestrację utworów na wysokim poziomie.

Niektóre z naszych piosenek mają ponad milion wyświetleń na platformie YouTube. Idealnym przykładem są „Wskakuj na stół” albo „Straciłaś cnotę”, które mają już ponad dwa miliony wyświetleń. Ponadto nasze produkcje muzyczne można zobaczyć i usłyszeć w popularnych mediach, takich jak radio VOX FM, telewizja Polsat, PoloTV, Powertv, 4funtv i wiele innych. Grupę tworzą wokaliści disco polo w składzie: Krzysztof Makowiecki i Joanna Makowiecka. Na scenie dodatkowo towarzyszy nam grupa taneczna lub zespół instrumentalny.