Producent muzyki i teledysków Disco Polo – Tropic Music Warszawa

TROPIC RECORDS

TROPIC RECORDS to niezależna wytwórnia muzyczna powstała dla potrzeb realizacji projektów muzycznych gatunku DISCO i innych.Tworzymy aranże muzyczne, podkłady disco polo, teksty, linie melodyczne, teledyski dla artystów należących do TROPIC RECORDS i innych. Posiadamy szerokie możliwości promocji, które pozwalają zaistnieć nowym artystom. Dysponujemy dwoma studiami nagraniowymi posiadającymi najwyższej klasy sprzęt do tworzenia i rejestracji muzyki. Zapewniamy dystrybucję muzyki w postaci dzwonków telefonicznych, czy” granie na czekanie”. Jeśli potrzebujesz pomocy – zgłoś się do nas!

Szczegółowa oferta TropicRecords – KLIKNIJ TU

Zapraszamy do współpracy TropicRecordsOfficial@gmail.com , tel +48 603-035-481

Producent teledysków disco polo

Jeśli wybierasz Tropic, możesz mieć pewność rewelacyjnej jakości produkcji i aranżacji. Nasza wytwórnia disco polo stawia na pełen profesjonalizm i precyzję szczegółów. Pracujemy nad każdym dźwiękiem, aby osiągnąć zadowalający efekt końcowy. W naszych studiach nagraniowych posiadamy wysokiej klasy sprzęt i profesjonalne wyposażenie. To one pozwalają nam na rejestrację utworów na wysokim poziomie, które z kolei bardzo podobają się naszym fanom. Udaje nam się połączyć prostotę i swobodę disco z doskonałym jakościowo wykonaniem!

Oprócz występów na weselach, uroczystościach rodzinnych i imprezach plenerowych jako producent muzyki disco polo oferujemy Ci wyjątkowe utwory muzyczne do pobrania. Stawiamy na polskie przeboje! Rozprowadzamy piosenki w postaci dzwonków telefonicznych lub opcji „granie na czekanie”. Z naszej strony internetowej możesz pobrać m.in. „Rozbiorę cię”, „Życie to raj”, „Wskakuj na stół”, „Kasjer”, „Psioszki”, „Bardzo mnie kręcisz”. Wybierając nasze utwory, wybierasz taneczną muzykę od razu wpadającą w ucho, ale również wprawiającą w doskonały nastrój.

Profesjonalna wytwórnia disco polo z Warszawy

Tropic to również producent teledysków disco polo, które cieszą się wielką popularnością w mediach. Niektóre z naszych piosenek mają ponad milion odtworzeń na platformie YouTube. Nasze hity – m.in. „Wskakuj na stół” albo „Straciłaś cnotę” – mają już ponad dwa miliony wyświetleń na tym popularnym kanale. Ponadto nasze produkcje muzyczne można zobaczyć i usłyszeć w radio VOX FM, telewizji Polsat, PoloTV, Powertv, 4funtv i wiele innych. Nasze piosenki łączą pokolenia, ponieważ odtwarzają je zarówno starsi, jak i młodsi – jedni chcą przypomnieć sobie szlagiery z lat 90., a drudzy szukają skocznej muzyki do wesołych tańców do białego rana.

Zapraszamy do kontaktu! Znane, rytmiczne piosenki disco polo to podstawa udanego przyjęcia (rodzinnego czy masowego w plenerze). To one poprawiają nastrój, wpadają w ucho i wprost idealnie nadają się do tańca. Wybierając nasz zespół z wytwórnią disco polo w okolicach Warszawy możesz liczyć na najwyższą jakość występu, znane nuty i dobrą zabawę przy dźwiękach polskich utworów. Możesz skontaktować się z nami za pomocą maila (tropic@mailplus.pl), formularza na stronie, albo pod numerem telefonu (48 603-035-481). Zapraszamy na nasze koncerty i do odsłuchania próbek naszych utworów.